• یکشنبه 15 فروردین 1400 12:58
  • كد: 861

شهردار اصفهان گفت: بهداری شهرداری اصفهان با امکانات روز پزشکی در شهرک سلامت مستقر می شود.

قدرت اله نوروزی با اشاره به بازدید اخیر به همراه مدیران شهری از شرکت تعاونی کارکنان و بهداری شهرداری اظهار کرد: در مورد استقرار بهداری شهرداری در شهرک سلامت، تصمیمات خوبی گرفته شده است.

وی گفت: در این فضا همه امکانات پزشکی وجود دارد و کارکنان می توانند از امکانات جانبی مرکز نیز استفاده کنند.

 

وی در مورد ساختمانی که قرار است در اختیار شرکت تعاونی قرار گیرد نیز اعلام کرد: مکان تعاونی کارکنان شهرداری در خیابان عطار(خیابان پروین) واقع شده که این پروژه به صورت مشارکتی با سرمایه گذار در منطقه 10 در حال ساخت و در آستانه تکمیل است.

شهردار اصفهان تأکید کرد: جا به جایی بهداری شهرداری و همچنین ایجاد فروشگاه هایپرمارکت تعاونی کارمندان، دو تصمیم برای رفاه حال بیشتر کارکنان خدوم شهرداری است که این تصمیم در پی مطالبه کارمندان اتخاذ شده است.

*دو تعاونی کارگران و کارمندان ادغام می شود

قدرت اله نوروزی همچنین با اعلام اینکه احداث فروشگاه تعاونی کارکنان شهرداری اصفهان در محل جدید واقع در خیابان عطار بیش از 95 درصد پیشرفت داشته است، گفت: با تکمیل پروژه، دو تعاونی کارگران و کارمندان ادغام می شود و تعاونی کارکنان شهرداری اصفهان به زودی به هایپرمارکتی که در خیابان پروین در حال تکمیل است، منتقل می شود. این مکان 5 هزار مترمربعی دارای امکاناتی از جمله پارکینگی با ظرفیت 400 خودرو است.

شهردار اصفهان تصریح کرد: تصمیم شهرداری این است که با ادغام دو تعاونی کارگران و کارمندان شهرداری اصفهان، شرایط آسایش بیشتر کارکنان را برای تامین مایحتاج خود فراهم کند، چراکه با احداث این مرکز، کلیه کارمندان در یک مرکز واحد و وسیع تر با امکانات و شرایط بهتر و در شأن کارکنان به خریدهای خود می پردازند.

*بهره مندی کارکنان شهرداری از امکانات شهرک سلامت

وی همچنین با اشاره به تصمیم برای انتقال بهداری شهرداری اصفهان به شهرک سلامت نیز اظهار کرد: شهرک سلامت مجموعه ای با همه امکانات پزشکی و درمانی است که با تکمیل بیمارستان آن، در آینده فضایی مطلوب برای خدمات درمانی کارکنان فراهم می شود.

وی افزود: این شهرک دارای امکاناتی همچون آزمایشگاه، واحدهای پاراکلینیکی، دندان پزشکی و ... است که با استقرار بهداری کارکنان شهرداری در شهرک، زمینه استفاده از این خدمات در یک جا و با صرف کمترین زمان فراهم می شود. به همین دلیل شهرداری درصدد است تا درمانگاهی را در این شهرک مستقر کند. با استقرار بهداری، همچنین زمینه بانک اطلاعاتی بهداشت و سلامت خانواده کارکنان شهرداری ایجاد می شود.   

شهردار اصفهان افزود: مکانی که در شهرک سلامت برای درمانگاه در نظر گرفته شده دارای یک هزار و 300 مترمربع مساحت است و می توان در مراحل بعدی با عقد قرارداد با آزمایشگاه ها و واحدهای مستقر در شهرک سلامت برای پذیرش بیمه تکمیلی کارکنان شهرداری، زمینه استفاده بهتر و بیشتر کارکنان را فراهم کرد.